WhatsApp
Yükleniyor...

E-Ticaret Hizmeti

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz E-Ticaret Hizmeti
E-Ticaret Hizmeti

E-Ticaret Hizmeti

Günümüzde ticaret dijital ortamın içerisinde kendisine büyük bir yer edinmektedir. Bu sayede de E-ticaret dediğimiz çevrim içi ürün ya da hizmet alışverişi ortaya çıkmıştır. Tamamen sanal ortamda gerçekleşen bu ticaret her geçen gün daha fazla büyümektedir. Jeff Bezos’un 1994 yılında Amazon.com’u kurmasıyla başlayan E-ticaret yolculuğu bugün bambaşka bir boyuta gelmiştir. Bu nedenle günümüzdeki her işletme hizmetlerini dijital ortama taşımaya başlamaktadır. Yani hem küçük ölçekli işletmeler hem de büyük ölçekli işletmeler bu piyasada güçlü bir yer edinmek için çabalamaktadır.
Ticaret alanına çok fazla kolaylık ve erişilebilirlik getiren bu uygulama pek çok işletmeye avantaj kazandırmaktadır. Ancak E-ticaret de beraberinde pek çok ihtiyacı getirir. Web sitesini hazırlama ve erişebilir hale getirme, ürün ya da hizmetlerin açıklayıcı yazı ve görsellerini düzenleme gibi eylemler, bu ticaret şekli ile önemli olmuştur. Bu nedenle E-ticaret ortamına atılmak isteyen her işletme bu ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik danışmanlık ve yazılım hizmetlerinden yararlanmalıdır. Tam da bu noktada GiresunWeb firmamız sizlere her zaman en yüksek kalite standartlarına sahip hizmetleri sunmaktadır. E-ticaret piyasasında etkili bir yer edinmek istiyorsanız güvenle bizleri tercih edebilirsiniz.


E-Ticaret Hizmetleri


Firmamızın sunmuş olduğu kaliteli E-ticaret hizmetleri sayesinde işletmeniz dijital dünyada başarılı bir konum elde eder. Çünkü verdiğimiz bütün hizmetler tamamen müşteri odaklıdır ve %100 memnuniyet oluşturmayı hedefler. Bu hedefler doğrultusunda da daima sizin taleplerinizi ve amaçlarınızı göz önünde bulunduracak şekilde bir çalışma planı hazırlarız. Yani her şeyin sizin istediğiniz gibi olacağı bir çalışma sürecinden sonra bu alanda başarılı olan bir işletmeye dönüşebilirsiniz. Firmamızda sizlere sunulan E-ticaret hizmetlerinden bazıları şunlardır:
Mobil cihazlara da uyum sağlayabilecek E-ticaret temalarını sizlere ücretsiz bir şekilde sunuyoruz.
Üstün bir yazılım ile ticari işlemlerinizin tamamının entegre olmasını sağlıyoruz.
SEO yani arama motorlarının optimizasyonu işlemlerini gerçekleştirerek web sitelerinizin ve sosyal medya hesaplarınızın başarılı olmasını sağlıyoruz.
Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor gibi e-pazar sitelerindeki ürünlerinizin satışının sitenizdeki satışlarla entegre olmasını sağlarız.
Ürün satışlarınız için sosyal medya hesaplarınızı da uygun bir hale getiriyoruz.
Hem ödeme hem de kargo işlemlerinizi sorunsuz yönetebilecek modüller hazırlıyoruz.
Bütün bu hizmetlerden ve çok daha fazlasından yararlanabilmek için firmamızın hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Eğer daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bizlerle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.
E-Ticaret Türleri
E-ticaret içerisinde yer alan pek çok farklı tür bulunmaktadır. Bu türler ticaretin işleyiş şekline göre değişiklik gösterir. Örneğin; müşterinin kim olduğu, satıcının kim olduğu ya da satılan ürünün ne olduğu türü etkileyebilen faktörler arasında yer almaktadır. Sıklıkla kullanılan E-ticaret türlerinden bazıları şunlardır:
İşletmeden İşletmeye (B2B)
İşletmeden Tüketiciye (B2C)
Tüketiciden Kamuya (C2G)
Tüketiciden Tüketiciye (C2C)
İşletmeden Yöneticiye (B2G)
Tüketiciden İşletmeye (C2B)
Kamudan İşletmeye (G2B)
Kamudan Kamuya (G2G)
Makineden Makineye (M2M)
Bu E-ticaretlerin her biri farklı işleyişe sahiptir ve bu nedenle farklı alanlarda ihtiyaçları olur. Sizin işletmenizin modeline göre hangi türde yer aldığınız belirlenir. GiresunWeb her E-ticaret türü için üstün kalitede hizmetler sunarak başarı elde etmektedir. Bu noktada hangi türde çalışıyor olursanız olun, bizleri tercih ederek dijital dünyaya zorlanmadan uyum sağlayabilirsiniz.
Mobil E-Ticaret
Mobil E-Ticaret çevrim içi ortamlarda geliştirilen alışverişin mobil cihazlar üzerinden de erişilebilir hale gelmesini sağlar. Mobil uygulamalar ve mobil ara yüze sahip web siteleri mobil E-ticareti meydana getiren yapı taşları olarak sayılabilir. Firmamızda vermiş olduğumuz hizmetler sizlerin bu yapı taşlarını başarılı bir şekilde yönetebilmenizi sağlar. Böylece E-ticaret uygulamalarınız hedef müşteri kitleniz için çok daha erişilebilir bir hale gelir. Bizler sizlere bunu kazandırabilmek adına uyumlu E-ticaret temaları ve mobil SEO hizmetleri sunmaktayız. Yani mobil de dahil olmak üzere E-ticaretin her alanında başarıyı yakalamak için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
E-Ticaret Fiyatları
E-ticaret alanında vermiş olduğumuz hizmetler sizlerde %100 oranında memnuniyet oluşturmayı hedefler. Bu nedenle hizmetlerimiz oldukça uygun fiyatlandırmalara sahiptir. Her bütçeye dost olabilmek adına farklı hizmetlerden oluşan birçok paket sizlere sunulmaktadır. Böylece ihtiyaçlarınızı tespit ederek size en uygun olan paketi belirleyebilirsiniz. Bunun sonucunda ihtiyacınız olmayan hizmetlere para ödemekten kurtulabilirsiniz. Paketlerimizin her biri üstün bir E-ticaret yazılımını ve alanında uzman bir kadroyu içermektedir. Bu nedenle ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra her paketi rahatlıkla satın alabilir ve fırsatlarla dolu bu piyasaya adım atabilirsiniz. Eğer hizmet paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız istediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.